Powołanie Rady Programowej studiów SGH-WUM MBA
Zaproszenie Prorektora SGH Prof. Piotra Wachowiaka
13 December 2016

Zaproszenie Dziekana CKP WUM Prof. Bolesława Samolińskiego

Chciałbym zaprosić Państwa na studia prowadzone w formule Executive Master of Business Administration przygotowane wspólnie przez doświadczonych praktyków i pracowników naukowych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu studiów podyplomowych jednych z najlepszych polskich uczelni jest gwarantem jakości tego wyjątkowego w skali kraju programu skupiającego się na obszarze ochrony zdrowia, skierowane do kadry zarządzającej oraz specjalistów pracujących w ochronie zdrowia.

Głęboko wierzę, że udział studiach SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia pozwoli Państwu zdobyć nowe wyjątkowe kompetencje i umiejętności, nabyć unikalną wiedzę, która otworzy nowe możliwości w rozwoju Państwa kariery zawodowej.

Bolesław Samoliński

Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego