Zaproszenie Dziekana CKP WUM Prof. Bolesława Samolińskiego
O programie w Polskim Radiu
25 January 2017

Zaproszenie Prorektora SGH Prof. Piotra Wachowiaka

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Warszawski Uniwersytet Medyczny to liderzy kształcenia w swoich dziedzinach: wiedzy ekonomicznej i nauk o zarządzaniu oraz medycyny, farmacji i nauk o zdrowiu. Nie bez powodu oba obszary znajdują się w centrum zainteresowania społeczeństwa. To tutaj najbardziej oczekujemy usprawnień i innowacji. Od profesjonalizmu i doskonałości w zarządzaniu oraz w medycynie zależy, czy w przyszłości będziemy mogli lepiej żyć.

Jestem przekonany, że wspólne studia SGH-WUM MBA odpowiedzą na palącą potrzebę kształcenia najwyższej klasy menedżerów w instytucjach zdrowia. Zarządzanie tak specyficznym obszarem wymaga specjalnego podejścia i olbrzymiego zasobu wiedzy.

Doświadczenie i skuteczność SGH w bardzo wymagającym kształceniu na poziomie studiów MBA potwierdzają rankingi oraz entuzjastyczne opinie absolwentów WEMBA, CEMBA i MBA-SGH. W połączeniu z potencjałem WUM mamy podstawę dla wyjątkowego programu, który chcemy Państwu zaoferować.

Piotr Wachowiak

Prorektor ds. nauki i zarządzania