IV edycja została uruchomiona
1 października 2021
Program SGH-WUM MBA w Ochronie Zdrowia
27 maja 2022
StartAktualności
 

Nabór na V edycję trwa

Już po raz piąty zapraszamy menedżerów aktywnie działających w sektorze ochrony zdrowia do zgłoszenia się na nasze studia Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia. Studiowanie z nami to: solidna dawka wiedzy na temat zarządzania, ekonomii i finansów oraz specyfiki sektora ochrony zdrowia, uczenie oparte na metodach harwardzkich i Learning by Doing, a także skuteczny networking ze słuchaczami, trenerami i absolwentami.

Nasze grupy łączą perspektywy różnych interesariuszy sektora ochrony zdrowia – w tym m.in. klinicystów, menedżerów sektora farmaceutycznego i MedTech oraz menedżerów placówek opieki zdrowotnej. Wymiana doświadczeń jest największą siłą studiów MBA, z której czerpiemy pełnymi garściami.

W tym roku z uwagi na zmiany ustawy o modernizacji i poprawie efektywności szpitalnictwa obserwujemy większe zainteresowanie dyrektorów szpitali – gdyby chcieli Państwo dowiedzieć się więcej na temat studiów w kontekście zmian ustawowych, zapraszamy do kontaktu. Studia spełniają warunki określone w ustawie i zapewniają możliwość zwolnienia z egzaminu państwowego.

Skorzystaj z doświadczenia dwóch wiodących polskich uczelni popartego licznymi międzynarodowymi akredytacjami i zgłoś się do nas!