Graduacja słuchaczy II edycji Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia
28 czerwca 2021
Nabór na V edycję trwa
15 lutego 2022
StartAktualności
 

IV edycja została uruchomiona

24 września kolejna, 4 już edycja studiów Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia, rozpoczęła cykl spotkań. Uroczystą inaugurację zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele władz obu uczelni: Rektor SGH prof. Piotr Wachowiak, Rektor WUM prof. Zbigniew Gaciong, Prorektor SGH prof. Krzysztof Kozłowski oraz Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM prof. Maciej Słodkowski, kierownik Programu ze strony SGH dr hab. prof SGH Monika Raulinajtys-Grzybek oraz kierownik Programu ze strony WUM Artur Białoszewski.

Po inauguracji słuchacze rozpoczęli zajęcia z „Przywództwa i zachowań w organizacji” prowadzone przez prof. Rafała Mrówkę. Nasi studenci reprezentują różne organizacje i na co dzień pracują w bardzo zróżnicowanych obszarach sektora ochrony zdrowia, co skutkowało gorącymi dyskusjami i ścieraniem różnych stanowisk – czyli dokładnie tym, co stanowi esencję studiów Executive MBA. Nie ma bowiem jednego utartego schematu działania w tak złożonych obszarach jak wdrażanie zmian w organizacjach, zarządzanie konfliktem czy motywowanie.

W sobotę grupa spędziła pierwszą część dnia na treningu integracyjnym, który pozwolił bardzo szybko przełamać lody i przyspieszyć tak ważny na studiach MBA networking. Kolejny zjazd już za tydzień, a po piątkowych zajęciach planowane jest spotkanie integracyjne całej, coraz liczniejszej, społeczności SGH-WUM MBA.