SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia zwycięża konkurs na organizację studiów MBA dla podmiotów podległych Ministerstwu Zdrowia
23 December 2019
IV edycja została uruchomiona
1 October 2021
23 December 2019
IV edycja została uruchomiona
1 October 2021

Graduacja słuchaczy II edycji Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia

29 maja 2021 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie Słuchacze II edycji Programu Executive SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia odebrali dyplomy. Ceremonii przewodniczyli Rektor WUM - prof. Zbigniew Gaciong oraz Rektor SGH prof. Piotr Wachowiak.

Uroczystość wręczenia dyplomów wieńczy dwa lata pracy Studentów i jest wydarzeniem, na które wszyscy czekają z niecierpliwością. W trakcie spotkania nie zabrakło momentów podniosłych, wzruszających, a także radosnych. Uzyskania dyplomu Executive SGH-WUM MBA to nie tylko podniosłe wydarzenie w karierze zawodowej Absolwentów, ale również spotkanie grupy przyjaciół ze studiów, którzy mogą uścisnąć sobie ręce w podziękowaniu za fantastycznie wykonane zadanie.

W spotkaniu oprócz Władz obu Uczelni wzięli udział Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM - prof. Maciej Słodkowski, a także członkowie Rady Partnerów, Wykładowcy i Kierownictwo Studiów. Kciuki za kolegów trzymali uczestnicy kolejnych edycji – jak przystało na sytuację, obecni w formule zarówno stacjonarnej jak i zdalnie. O uroczystą oprawę zadbał Chór SGH.

Gościem specjalnym wydarzenia był profesor Piotr Płoszajski, który porwał wszystkich wykładem „Świat jako globalny OIOM”, w błyskotliwy i nietuzinkowy sposób przedstawiającym przyszłość świata – a w mikroperspektywie także samych Absolwentów – po pandemii.